Srub 4+kk, 238 m2, Třemblat, ul. Ke Srubu

Ke Srubu, Třemblat, Ondřejov, okres Praha-východ, Středočeský kraj, Střední Čechy, 251 64, Česká republika
9,800,000Kč

Popis

Hledáte nový a útulný domov v krásné přírodě pro sebe a své blízké na Praze-východ? Na unikátním pozemku s výhledem do kraje nabízíme podsklepený srub 4+kk se zabezpečeným parkováním pro pro Vás i Vaše hosty.

V 1 NP, které je částečně zapuštěno do mírného svahu, jsou tři místnosti s technickým zázemím a velkou garáží. Ve 2 NP vstoupíte do obytného prostoru s kuchyňským koutem, oddělenou ložnicí, koupelnou a komorou. Po stylových schodech z masivu vystoupáte do 3 NP, kde je krásná prosvětlená galerie, koupelna a další dva pokoje, s oddělenou šatnou.

V domě je na každém podlaží WC. Půdní prostor je přístupný po výsuvných schodech. Dům má prostornou venkovní terasu, KTERÁ PŘÍMO VYBÍZÍ KE GRILOVÁNÍ, NEBO JEN K RELAXACI spojenou s neopakovatelným výhledem do údolí.

Okolí nabízí dostatek sportovního vyžití, jízda na kole, turistika, v podzimních měsících si na své přijdou milovníci houbaření. Na rozlehlém upraveném pozemku je ještě menší dřevěná, zateplená chata se sprchou a obytným prostorem a s kuchyňským koutem, kterou je možné obývat celoročně pro Vaše návštěvy,

Pět minut autem od nemovitostí se nacházejí obce Ondřejov, kde najdete ZŠ, Mš,nebo známou hvězdárnu, Stránčice nebo Mnichovice. Dostupnost do Prahy vlakem nebo autobusem je 30 min.

Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma pomůžeme vyřídit.

Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat

Tel : + 420 608 705 230

Email : reality@miroslavheliman.cz

nebo na konci stránky ve formuláři.

Detail

 • Icon
  4+kk
  Dispozice
 • Icon
  1
  Garáž

Upraveno: 19 března, 2020 at 5:28 pm

Adresa

 • Ulice: Třemblat, ul. Ke Srubu
 • Stát: Česká Republika

Máte zájem o prohlídku?

Zanechte mi svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět